Słoneczny brzeg - ośrodek wypoczynkowy koło Rzeszowa

plaża rzeszów


 Słoneczny brzeg - ośrodek wypoczynkowy koło RzeszowaLato to dla nas aktywny czas- pogoda zachęca do rodzinnych wypadów a jak dobrze wiecie dzieci najlepiej bawią się nad wodą i w piasku. Ostatnio polecałam Wam Gródek nad Dunajcem ale dzisiaj mam równie świetną propozycję. 

Jeżeli tak jak my szukacie wodnych atrakcji dla swoich pociech, relaksuje Was pobyt nad wodą to będziecie zadowoleni. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Rzeszowa znajdziecie się w ośrodku wypoczynkowym "Słoneczny Brzeg". Nazwa zapewne skojarzy Wam się z bułgarskim kurortem ale i tutaj nie ma co narzekać na brak atrakcji. Ośrodek znajduje się w miejscowości Rudna Mała (409). Czasem nie trzeba daleko szukać by dobrze się bawić i wypocząć. Domki, plaża, woda i wiele atrakcji dla dzieci to czeka na Was na podkarpaciu.

Plaża


Plaża jest piaszczysta i bardzo czysta. Ciągnie się wokół zbiornika wodnego z piaszczystym dnem i głębokością maksymalnie 1, 80 m. Strefa płytka jest odgrodzona także można spokojnie pluskać się w wodzie z maluszkami. Na miejscu można wynająć leżak, parasol oraz rowerki wodne. Wejście na plażę jest płatne. W tygodniu bilet dla dzieci powyżej 3 lat kosztuje 3 zł, dla dorosłych 5 zł a parking 10 zł. Taniej jest po godzinie 17.00. Na weekendzie obowiązują inne stawki. 

plaża RzeszówNocleg


Dla przyjezdnych jest także opcja noclegu w komfortowych drewnianych domkach. Każdy z nich ma murowanego grilla oraz widok na wodę i plażę. Myślę, że dla turystów, którzy zatrzymują się w Rzeszowie dotarcie do tego ośrodka może być dodatkową atrakcją podczas wizyty w stolicy podkarpacia.

domki rudna mała


Wyżywienie


Na miejscu funkcjonuje karczma oraz sklep. Dodatkowo w sezonie działają budki z lodami, goframi,  frytkami czy hamburgerami. Można także skorzystać z menu jakie serwuje restauracja "Antyczny Dwór" sąsiadująca z ośrodkiem.


karczma rudna malaAtrakcje  


Woda i plaża to największa atrakcja przynajmniej dla nas, ale ośrodek "Słoneczny Brzeg" ma dużo więcej do zaoferowania i to wszystko w cenie wstępu. Wodny plac zabaw, trampolina, dmuchańce, tereny zielone do biegania, huśtawki, zjeżdżalnie .  

plac zabawRudna Mała oferuje miejsce na super wypoczynek. Dla rodzin z dziećmi to świetna opcja na spędzenie na miejscu całego dnia. To co mnie najbardziej przekonuje to brak tłumów oraz wiele atrakcji, dzięki którym moje dzieci się nie nudzą. 

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przed nami wakacje i coś mi się wydaję, że ten kierunek będzie naszym częstym wyborem!

2 komentarze:

  1. Nie mam małych dzieci i przyznam, że omijam miejsca, gdzie mogą być rodziny. Ostatnio taki hotel mi się trafił i nie był to komfortowy pobyt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj jest na tyle kameralnie, że nie odczujesz minusów z towarzystwa małych plażowiczów.

    OdpowiedzUsuń