Solankowe Zacisze na podkarpaciu


gdzie na wakacje z dzieckiem


 Solankowe Zacisze na podkarpaciu


Mając dwójkę na podkładzie człowiek dwoi się i troi by wymyśleć jakieś atrakcje. Wtedy czas płynie milej, dzieci są zadowolone bo coś się dzieje a i rodzice przy tym korzystają patrząc na radość swoich pociech.

Córeczka jest jeszcze mała a synkowi nie służą długie podróże więc zwiedzamy nasze Podkarpacie i odkrywamy nowe miejsca dla rodzin z dziećmi. 

Podczas ostatniej wizycie w Sołonce, gdzie znajdują się tężnie solne trafiliśmy w drodze powrotnej do Solankowego Zacisza. Jest to kompleks wypoczynkowy usytuowany na ogromnym obszarze w miejscowości Baryczka 118 a, z którego rozpościera się niesamowity widok! Jest tutaj wszystko co potrzebne do rodzinnego wypoczynku: domki, baseny, restauracja i plac zabaw. 


Domki


Utrzymane w stylu góralskim drewniane domki zapewniają komfortowy pobyt dla 8 osób. Wielkość domków stwarza okazję do wspólnych wyjazdów z rodziną czy znajomymi. Wyposażenie jest na wysokim poziomie, w domkach znajdują się kominki, które dodają uroku i ciepła. Ma to swoją cenę ale niewątpliwie przemawia za nią jakość i dbałość o szczegóły.


atrakcje dla dzieci podkarpacieBaseny


Do dyspozycji gości jest kilka małych basenów, leżaki i ręczniki. Wszystko to kilka kroków od domków.


baseny sołonka


Plac zabaw


To tak naprawdę dziecięce królestwo. Można na nim spędzić cały dzień i atrakcji nie ma końca. Tyrolka, huśtawki, kręgle to tylko nieliczne z nich. Plac zabaw ma kilka odsłon- od tradycyjnej po nowoczesną i tą utrzymaną w zamkowym stylu. Jest w czym wybierać. Prawdziwą wisienką na torcie jest zjeżdżalnia pontonowa. A całe to szaleństwo odbywa się wokół terenów zielonych, które dają poczucie przestrzeni i gwarantują kontakt z naturą. 


atrakcje dla dzieci podkarpacie


Widok

Cały obiekt jest na usytuowany na wzniesieniu, z którego rozpościera się piękna panorama. Widok robi wrażenie!


panorama Rzeszowa


Restauracja

Na miejscu można także posilić się w restauracji. Spożywanie posiłków na tarasie ze wspomnianym widokiem z pewnością zadziała pozytywnie!restauracja rzeszów


Jak tylko będziecie w okolicy zajrzyjcie koniecznie do Solankowego Zacisza:)


2 komentarze:

  1. Widzę, że świetne miejsce na wyjazd z dziećmi. Wrócę do tego postu za rok. :)

    OdpowiedzUsuń